VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
ODPUST PARAFIALNY

26.05.2019

1. Dzisiejsza niedziela jest wielkim witem w naszej wsplnocie parafialnej. Przeywamy Opust Parafialny czczc Najwitsz Maryj Pann Wspomoycielk Wiernych, a take wprowadzajc do naszej wityni relikwie I- go stopnia w. Wojciecha - gwnego patrona Polski.

2. Dzikujemy ojcu Romanowi Majewskiemu paulinowi, za wprowadzenie relikwii w. Wojciecha do naszej wityni, a chrowi " Harfa" z Imielina za uwietnienie naszych uroczystoci.

3. Rwnie dzisiaj dzieci naszej parafii raduj si pierwsz rocznic przyjcia komunii w. yczymy im, by ich przyja z Panem Jezusem cigle si rozwijaa.

4. We rod 29 maja w liturgii wspominamy posta polskiej witej Urszuli Ledchowskiej, zakonnicy.

5. W pitek 31 maja zapraszamy na Msz w. o godz. 18.00 w jz. polskim.

6. Take w pitek 31 maja na godz. 19.00, zapraszamy na prb modzie przygotowujc si do sakramentu bierzmowania. Bdzie take moliwo skorzystania z sakramentu pokuty.

7. W sobot 1 czerwca zapraszamy dzieci naszej parafii na Parafialny Dzie Dziecka organizowany przez Siostry Misjonarki. Spotkanie w ogrodzie Domu Polskiego bdzie trwao od godz. 10.00 do 13.00. Nie zabraknie gier, zabaw i konkursw na wieym powietrzu. Serdecznie zapraszamy.

8. W niedziel 2 czerwca podczas Mszy w. o godz. 10.30, modziey naszej parafii, przez rce Przeoonego Generalnego Towarzystwa Chrystusowego ks. Ryszarda Gowackiego, zostanie udzielony sakrament bierzmowania.

ks. Krzysztof Grzelak TChr

Strona gwna