Przychodzimy na eucharystię ponieważ każda daje moc, aby mieć mądrość i siłę wtedy, kiedy trzeba bronić wiary; kiedy trzeba uzasadnić nadzieję, którą nosimy w sercach; kiedy świat odrzuca głoszone słowo prawdy. To od naszego świadectwa zależy jakimi drogami podąży świat. Prośmy Chrystusa o Jego Ducha, byśmy wypełnili nasze powołanie wobec świata i ludzi.
Witamy w naszej wspólnocie o. Andrzeja Kosteckiego, dominikanina, w zastępstwie ks. proboszcza, który udał się na rodzinne uroczystości, będzie przewodniczył naszym niedzielnym eucharystiom.
Bóg zapłać Chórowi Świętej Kingi i panu Szilvesztrowi Rostetterowi za uświetnienie dzisiejszej Mszy Świętej.
Kierujemy prośbę do naszych parafian i gości o głęboką modlitwę za nasze dzieci, które w maju przystąpią do pierwszej komunii świętej. W obecnych dniach, wraz z rodzicami, przeżywają swoje dni skupienia, by lepiej przygotować się na spotkanie z Panem Jezusem w Eucharystii.