II NIEDZIELA ZWYKA
16.01.2022 r.

1. W obecn niedziel po Mszy w. o godz. 10.30, zapraszamy do Domu Polskiego na spektakl przygotowany przez parafialn grup teatraln pod tytuem: "Jaseka z Maym Ksiciem".

2. Rwnie dzisiaj zapraszamy uczniw klas VII i VIII na comiesiczne spotkanie w Domu Polskim o godz. 16.00, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

3. W dniach od 16 do 23 stycznia w Kociele na Wgrzech przeywamy tydzie modlitw o jedno chrzecijan pod hasem: "Zobaczylimy Jego gwiazd na Wschodzie i przyszlimy odda Mu pokon"(Mt 2,2). W kocioach naszego dekanatu bdziemy si spotyka na wsplnej modlitwie od poniedziaku do soboty. W Polskiej Parafii naboestwo ekumeniczne odbdzie si w pitek, 21 stycznia, o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

4. Od 20 stycznia zapraszamy na wystaw fotograficzn pt.: "ywe obrazy czyli igraszki z polskim malarstwem", ktr bdzie mona obejrze w Instytucie Polskim w Budapeszcie. Wystawa zostaa zrealizowana przy czynnym udziale dzieci, rodzicw i nauczycieli Szkoy Polskiej przy Ambasadzie RP w Budapeszcie.

5. W niedziel, 23 stycznia, po Mszy w. o godz. 10.30 zapraszamy do Domu Polskiego wszystkie babcie i dziadkw, bowiem z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z przedszkola i Szkoy Polskiej przygotoway specjalne jaseka.

6. W niedziel, 30 stycznia, podczas Mszy w. o godz. 10.30 towarzyszy nam bdzie chr w. Kingi, a po Mszy w. zapraszamy na koncert kold.

7. Po witach Boego Narodzenia przypada czas tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kold, podczas ktrej wypraszamy Boego bogosawiestwa dla naszych rodzin i domw. Prosimy o wczeniejsze, bezporednie lub telefoniczne, umwienie wizyty z ksidzem proboszczem. Kolda trwa bdzie do koca karnawau.

ks. Krzysztof Grzelak TChr

Strona gwna